İNSAN KAYNAKLARI

Tariş Zeytin A.Ş.’nin başarısının temellerinde, çalışanlarımıza verdiğimiz değer yatar. Kaliteli ürünlerimizi ve hizmetlerimizi, öncü tasarımlarımızı ve çağdaş pazarlama ve satış stratejilerimizi yaratan, yöneten ve uygulayan tüm çalışanlarımız bizim için çok değerlidir.

Çalışan profilimizi tarif edecek en iyi terimler, “genç”, “motive”, “ürünlerimizi çok seven” ve “işlerinde yetkin”dir. Bu profildeki her bir Tariş Zeytin A.Ş. çalışanı, kurum zincirinin en önemli halkası olduğunun bilincindedir.

Egeli zeytin ve zeytinyağı üreticilerinin satış ve pazarlama şirketi olarak ürünlere katma değer yaratmak, bizim en temel amacımızdır. Çalışanlar arasında düzenli olarak yaptığımız ölçümler ile amaçlarımızın neresinde olduğumuzu sürekli izler ve çıkan sonuçlara göre kendimizi iyileştirmenin yollarını araştırırız.

Tariş Zeytin’in en önemli insan kaynakları süreci, işe alım sürecidir. Personel devir oranının oldukça düşük olduğu firmamızda, bunun devamını sağlamak üzere işe alınacak adayları titizlikle değerlendirir ve en doğru adayın seçilmesini amaçlarız. Bunun yanında çalışanlarımıza işlerini ve kendilerini geliştirme anlamında her türlü fırsatı sağlamaya da özen gösteririz.

Her türlü sorularınız ve iş veya staj başvurularınız için lütfen bizimle temasa geçiniz.

TA-ZE e-bültenlerine abone olun.
© 2007-2015 TARİŞ ZEYTİN A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Yasal Çekince

Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen hususları kabul etmektesiniz. Aşağıda belirtilen hususları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesini terkediniz.

Telif Hakkı

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin, görsel unsurların ve düzenlenmelerin telif hakları, aksi açıkça belirtilmediği sürece Tariş Zeytin A.Ş.'ne aittir. Bu siteden edinilen bilgiler, sadece bilgilenme amacıyla kullanılabilirler. Bilgiler, Tariş Zeytin A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz.

Sorumluluk Sınırları

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Tariş Zeytin A.Ş., bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmez ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddeder. Bu bilgilere ilişkin zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermez.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında olabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkabilecek doğrudan ya da dolaylı zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Tariş Zeytin A.Ş. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine olan bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların içerikleri, Tariş Zeytin A.Ş. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

Tariş Zeytin A.Ş., bu sitede yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri ve görsel unsurları, önceden herhangi bir bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.