REKLAM FİLMLERİ


Bu hakiki Kuzey Ege Zeytinyağı'nın, Gerçek Hikayesidir. Kuzey Ege zeytininin kendine has karakteri yüzlerce yıllık köklerinden ve Kaz Dağları rüzgarlarının ellerinde yetişmesinden gelir… Ekmeğinizi bandığınız an O eşsiz karakteri, taze meyva kokusunu, ipeksi kıvamını hissedersiniz. Bu hakiki karakter sadece Kuzey Ege’den gelir ve sadece bu etiketin altındadır. Tariş Karakterli Zeytinyağı.Bu, hakiki Güney Ege Zeytinyağı'nın, Gerçek Hikayesidir. Güney Ege zeytininin kendine has karakteri, sarp yamaçlara inat Ege’nin kızgın güneşinde yetişmesinden gelir. Ekmeğinizi bandığınız an o yoğun meyve kokulu baskın karakterini hissedersiniz. Bu hakiki karakter sadece Güney Ege’den gelir ve sadece bu etiketin altındadır. Tariş Karakterli Zeytinyağı.Egeliler sağlıklıdır, Nedeni ise çok belli! Kızartmadan tatlıya her yemekleri zeytinyağlı… Tariş, Ege’nin Lezzeti, Ege’nin Sağlığı...Ege’nin güneşi..., Ege’nin denizi..., Ege’nin rüzgarı..., Ege’nin yağmuru..., Ege’nin doğal güzelliği..., Ege’nin dansı..., Ege’nin Lezzeti..., Tariş Ege’nin hakiki zeytinyağı

TA-ZE e-bültenlerine abone olun.
© 2007-2015 TARİŞ ZEYTİN A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Yasal Çekince

Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen hususları kabul etmektesiniz. Aşağıda belirtilen hususları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesini terkediniz.

Telif Hakkı

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin, görsel unsurların ve düzenlenmelerin telif hakları, aksi açıkça belirtilmediği sürece Tariş Zeytin A.Ş.'ne aittir. Bu siteden edinilen bilgiler, sadece bilgilenme amacıyla kullanılabilirler. Bilgiler, Tariş Zeytin A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz.

Sorumluluk Sınırları

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Tariş Zeytin A.Ş., bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmez ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddeder. Bu bilgilere ilişkin zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermez.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında olabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkabilecek doğrudan ya da dolaylı zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Tariş Zeytin A.Ş. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine olan bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların içerikleri, Tariş Zeytin A.Ş. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

Tariş Zeytin A.Ş., bu sitede yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri ve görsel unsurları, önceden herhangi bir bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.